Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Wszemirów – oferty sprzedaży i najmu

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Hala Wszemirów

Wszemirów,dolnośląskie

19 000 000 zł6 805,89 m² 2 791,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:34 976 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa położona w miejscowości Wszemirów, gmina Prusice, powiat trzebnicki, województwo dolnośląskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław(Wszemirów + 30 km)

12 775 zł365 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia nową halę magazynową położoną poza granicami miasta. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2; - 7m-8m wysokości; - 1 brama z poziomu-0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Brzeg Dolny(Wszemirów + 24 km)

5 500 000 zł920 m² 5 978,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 238 m²

Kompleks 5-budynków/ Strefa Ekonomiczna/ Gotowy biznes w centrum Brzegu Dolnego Nietuzinkowa oferta, polecam na sprzedaż bardzo dobrze od wielu lat działający obiekt, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Psie Pole,Wrocław(Wszemirów + 30 km)

12 000 000 zł2 200 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 898 m²

Tylko u nas! Porozmawiajmy o ofercie! Polecam nieruchomość komercyjną zabudowaną budynkiem o przeznaczeniu magazyn-produkcja z wydzieloną przestrzenią biurową, socjalną, szatnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska(Wszemirów + 37 km)

36 133 €8 403 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 8 403,00 m2. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie magazynowe. Lokalizacja: wrocław, nowa Wieś Wrocławska przy autostradzie A4,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij